سايت خبري تحليلي تيتربرتر | اخبار ايران و جهان | titrebartar.ir : استقلال با خوش‌شانسي از شكست گريخت
جمعه، 22 دی 1396 - 15:15 کد خبر:68159
سرمربي سايپا معتقد است استقلال با خوش‌شانسي از شكست در اين بازي گريخت.


به گزارش تيتربرتر - علي دايي بعد از تساوي تيمش مقابل استقلال گفت: تيم ما بازي خوبي را به نمايش گذاشت. در هر دو نيمه سرتر از استقلال بوديم. هم از لحاظ مالكيت توپ و هم موقعيت هايي كه داشتيم. بر اثر يك اشتباه كوچك گل خورديم. تنها توپ در چارچوب همان توپ بود. اگر بهتر عمل مي كرديم آن گل را نمي خورديم.
او ادامه داد: امروز شانس را كم داشتيم. هرچه زديم به تير و دفاع حريف خورد و نشد بيشتر از يك گل بزنيم. اين بازي نشان داد بازيكنان سايپا شايسته هستند و به همه آنها خسته نباشيد مي گويم. ما دنبال مساوي نبوديم. آمده بوديم ببريم چون بازي ۶ امتياز داشت. با خوش شانسي استقلال از اين بازي جست و به جز فرصت دقيقه ۹۵ هيچ فرصت ديگري نداشتند. از كناره‌ها استقلال را تحت فشار گذاشته بوديم و نشد در ضربات آخر موفق باشيم. اين يكي از بهترين بازي‌هاي تيم من بود و استقلال راحت با دو سه اختلاف بايد مي باخت.
 
وي در پاسخ به اين سوال كه چرا عباس زاده نيمكت نشين بود، گفت: بر اساس سيستمي كه داشتيم، تصميم گرفتيم او فيكس بازي نكند. متاسفانه سليماني جزو روزهاي بدش بود. او بازيكن جواني است و امروز روز خوبش نبود.
 
سرمربي سايپا درباره شعار هواداران استقلال عليه علي قرباني گفت: اين را شفر بايد جواب دهد. من همين الان حاضرم علي قرباني را جذب كنم و خيلي هم دنبالش بودم. در نفت تهران هم دنبالش بودم. يك گل به سپاهان زد و استقلال او را نگه داشت. دو سال است دنبال او هستم. او استعداد بالايي دارد و اگر شما از طرفداران استقلال بپرسيد اگر قرباني نبود، آن دو سه ضربه سر منجر به حمله را هم نداشتيد. قرباني بازيكن بزرگي است و خيلي دوست دارم اگر استقلال او را نخواهد، جذبش كنيم.

دايي در پايان و در پاسخ به اين سوال كه آيا قبول دارد اين بازي تحت تاثير ركوردشكني حسيني بود؟ اظهار كرد: ما بايد قبل از نيمه اول گل مي‌زديم و دنبال اين چيزها نبوديم. ببينيد چقدر وقت تلف شد قبل از اينكه ما گل بزنيم. اگر توپ‌هاي ما گل مي شد در همان نيمه اول دو، سه گل مي زديم. در دقيقه ۴۵ دو سه سانتر خوب داشتيم ولي از دو قدمي به اوت زديم. امروز، روز ما نبود از لحاظ گلزني.